phcom - business development
login

Please register

Remember me

Het team

Stťphane Depaepe - Development Consultant
Stťphane Depaepe
Development Consultant

"Bijdragen aan het succes van mijn cliŽnten" met een team dat efficiŽnt en in harmonie werkt . Laten we praten over uw ontwikkelingsprojecten en laat ons nieuwe ideeŽn vinden!

linked in +32 2 702 64 80
s.depaepe@phcom.be
Nadia Ben Jelloun - Development Consultant
Nadia Ben Jelloun
Development Consultant

Het potentieel van elke medewerker vindt zijn eigen plaats in een klantgerichte organisatie die efficiŽntie en harmonie combineert.

linked in +32 2 702 64 87
n.benjelloun@phcom.be
Ilse Jonckers - Office Manager
Ilse Jonckers
Office Manager

Klanten helpen te groeien door organisatie en planning. Communicatie met klanten en personeel om dit alles succesvol te verwezenlijken.

linked in +32 2 702 64 92
i.jonckers@phcom.be
Harold Heine - Development Center Manager
Harold Heine
Development Center Manager

Aandacht hebben voor de bekommernissen van mijn klanten stimuleert het groeiproces, verrijkt onze ervaring. Deze elementen helpen het ontwikkelen van nieuwe innovatieve benaderingen & deze vormen het basisingrediŽnt voor een productieve samenwerking.

linked in +32 2 702 64 76
h.heine@phcom.be
Nicolas Septon - ICT Manager
Nicolas Septon
ICT Manager

Onze kracht bestaat er in om een databank en een CRM-interface afgestemd op de behoeften van het verkoopsteam te combineren

linked in +32 2 702 64 86
n.septon@phcom.be
Yasmina Kabdani - Database Manager
Yasmina Kabdani
Database Manager

Goals. Dedication. Hard Work. Results.

linked in +32 2 702 64 72
y.kabdani@phcom.be
Alexia Subert - Development Consultant
Alexia Subert
Development Consultant

Verkoopsopleidingen ondersteund door het ontwikkelen van 7 vaardigheden en attitudes dankzij ImproTraining

+32 2 702 64 74
a.subert@improtraining.be
Bettina Mertens - Senior Developer
Bettina Mertens
Senior Developer

Een tevreden klant maakt ons werk dubbel zo leuk.

linked in +32 2 702 64 79
b.mertens@phcom.be
Heidi Sleuwaegen - Senior Developer
Heidi Sleuwaegen
Senior Developer

Sinds 2011 werk ik met vol enthousiasme mee aan de groei van het klantenbestand van IT, Marketing, Communicatie, Event, FinanciŽle, Technische bedrijven en dit door het leggen van de juiste contacten.

linked in +32 2 702 64 88
h.sleuwaegen@phcom.be
Line Callebaut - Business Developer & Community Manager
Line Callebaut
Business Developer & Community Manager

De finesse zit in goede woorden vinden die aansluiting hebben, want een kennismaking mag altijd een genoegen zijn.

linked in +32 2 702 64 74
l.callebaut@phcom.be
Aurťlie Dewit - Business Developer
Aurťlie Dewit
Business Developer

Een steen blijft een steen tenzij de steen met andere stenen samenwerkt. Dan vormen de stenen een Tempel.

linked in +32 2 702 64 81
a.dewit@phcom.be
Jean-Rodrigue Malan - Business Developer
Jean-Rodrigue Malan
Business Developer

Motivatie, concurrentie en het voldoen aan de behoeften van de klant zijn mijn belangrijkste doelen.

+32 2 702 64 83
j.malan@phcom.be
Derek Prager - Business Developer
Derek Prager
Business Developer

Het oog van een fotograaf om klant- en prospectrelaties met scherpte te ontwikkelen.

linked in +32 2 702 64 90
d.prager@phcom.be
 Sophie McCoy - Business Developer
Sophie McCoy
Business Developer

Luister, begrijp en match!

linked in +32 2 702 64 98
s.mccoy@phcom.be
Katrien Nuyts - Business Developer
Katrien Nuyts
Business Developer

Mijn doel is om elk gesprek waardevol te maken door de juiste tools aan te brengen, te luisteren en een open communicatie te voeren.

linked in +32 2 702 64 82
k.nuyts@phcom.be
Alexia Dehaes - ICT Assistant
Alexia Dehaes
ICT Assistant

Student in rechten. Leerlingfotograaf. Jobist bij PHCom.

+32 2 702 64 91
a.dehaes@phcom.be
bruxelles capitale cheques entreprises