phcom - business development
   Luister naar onze podcast
login

Please register

Remember me
Forgot password?

Het team

Stéphane Depaepe - Managing Director
Stéphane Depaepe
Managing Director

"Bijdragen aan het succes van mijn cliënten" met een team dat efficiënt en in harmonie werkt . Laten we praten over uw ontwikkelingsprojecten en laat ons nieuwe ideeën vinden!

linked in +32 2 702 64 80
s.depaepe@phcom.be
Ilse Jonckers - Office Manager
Ilse Jonckers
Office Manager

Klanten helpen te groeien door organisatie en planning. Communicatie met klanten en personeel om dit alles succesvol te verwezenlijken.

linked in +32 2 702 64 92
i.jonckers@phcom.be
Nicolas Septon - IT Manager
Nicolas Septon
IT Manager

Onze kracht bestaat er in om een databank en een CRM-interface afgestemd op de behoeften van het verkoopsteam te combineren

linked in +32 2 702 64 91
n.septon@phcom.be
Nadia Ben Jelloun - Recruitment - Trainer - Coach - Consultant
Nadia Ben Jelloun
Recruitment - Trainer - Coach - Consultant

Het potentieel van elke medewerker vindt zijn eigen plaats in een klantgerichte organisatie die efficiëntie en harmonie combineert.

linked in +32 2 702 64 87
n.benjelloun@phcom.be
Yasmina Kabdani - ICT Manager
Yasmina Kabdani
ICT Manager

Goals. Dedication. Hard Work. Results.

linked in +32 2 702 64 72
y.kabdani@phcom.be
Hamza Dakir - Development Center Manager
Hamza Dakir
Development Center Manager

"De beste dingen die in de zakenwereld gebeuren, zijn niet het resultaat van het werk van één man. Het is het werk van een heel team."

- Steve Jobs

linked in +32 2 702 64 83
h.dakir@phcom.be
Bettina Mertens - Senior Developer
Bettina Mertens
Senior Developer

Een tevreden klant maakt ons werk dubbel zo leuk.

linked in +32 2 702 64 79
b.mertens@phcom.be
Heidi Sleuwaegen - Senior Developer
Heidi Sleuwaegen
Senior Developer

Sinds 2011 werk ik met vol enthousiasme mee aan de groei van het klantenbestand van IT, Marketing, Communicatie, Event, Financiële, Technische bedrijven en dit door het leggen van de juiste contacten.

linked in +32 2 702 64 88
h.sleuwaegen@phcom.be
Line Callebaut - Business Developer
Line Callebaut
Business Developer

De finesse zit in goede woorden vinden die aansluiting hebben, want een kennismaking mag altijd een genoegen zijn.

linked in +32 2 702 64 74
l.callebaut@phcom.be
Aurélie Dewit - Business Developer
Aurélie Dewit
Business Developer

Een steen blijft een steen tenzij de steen met andere stenen samenwerkt. Dan vormen de stenen een Tempel.

linked in +32 2 702 64 81
a.dewit@phcom.be
Derek Prager - Business Developer
Derek Prager
Business Developer

Het oog van een fotograaf om klant- en prospectrelaties met scherpte te ontwikkelen.

linked in +32 2 702 64 90
d.prager@phcom.be
 Sophie McCoy - Business Developer
Sophie McCoy
Business Developer

Luister, begrijp en match!

linked in +32 2 702 64 98
s.mccoy@phcom.be
Katrien Nuyts - Business Developer
Katrien Nuyts
Business Developer

Mijn doel is om elk gesprek waardevol te maken door de juiste tools aan te brengen, te luisteren en een open communicatie te voeren.

linked in +32 2 702 64 82
k.nuyts@phcom.be
Sylvie Malroux - Business Developer
Sylvie Malroux
Business Developer

Wat is er spannender dan elke dag nieuwe mensen te ontmoeten, met wie je een sterke en mooie relatie kunt opbouwen?

+32 2 702 64 85
s.malroux@phcom.be
Dakiswendé Bangonda - Business Developer
Dakiswendé Bangonda
Business Developer

« De beste vaardigheid is niet het behalen van honderd overwinningen in honderd veldslagen, maar het verslaan van de vijand zonder te vechten. »

- Sun Tzu

linked in +32 2 702 64 73
d.bangonda@phcom.be
Christelle Derreumaux - Business Developer
Christelle Derreumaux
Business Developer

"Hij die spreekt, zaait. Hij die luistert, zal oogsten."

- Pythagoras

linked in +32 2 702 64 86
c.derreumaux@phcom.be
Véronique Latour d'Agrain - Business Developer
Véronique Latour d'Agrain
Business Developer

Luisteren en horen wat onze klanten zeggen, luisteren en horen wat de toekomstige klanten van onze klanten zeggen, schouder aan schouder staan, dit alles vat de zaken samen die wij samen bij PHCom beoefenen, zodat elke afspraak die wij maken een kans is om de bedrijven die ons vertrouwen te helpen groeien.

linked in +32 2 702 64 94
v.latourdagrain@phcom.be
Leslie Szmigielski - Business Developer
Leslie Szmigielski
Business Developer

"Het grootste goed dat we andere mensen doen is niet onze rijkdom aan hen meedelen, maar die van hen onthullen."
- Louis Lavelle

linked in +32 2 702 64 99
l.szmigielski@phcom.be
Sophie Dive - Business Developer
Sophie Dive
Business Developer

Uitgebreide commerciële ervaring, waarbij ik mijn klant zie als een patiënt voor wie ik moet zorgen. Mijn waarden: welwillendheid, empathie en efficiëntie.

linked in +32 2 702 64 89
s.dive@phcom.be
Alexia Subert - Development Consultant
Alexia Subert
Development Consultant

Verkoopsopleidingen ondersteund door het ontwikkelen van 7 vaardigheden en attitudes dankzij ImproTraining

+32 2 702 64 74
a.subert@improtraining.be
Vanessa Carreno Fernandez - Business Developer
Vanessa Carreno Fernandez
Business Developer

"Ik ben altijd gefascineerd geweest door andere mensen en het is een echte uitdaging om mensen te begrijpen."

linked in +32 2 702 64 97
v.carreno-fernandez@phcom.be
 Daniel dos Santos - Business Developer
Daniel dos Santos
Business Developer
linked in +32 2 702 64 78
d.dossantos@phcom.be
Camille de Meeûs   - Business Developer
Camille de Meeûs
Business Developer
linked in +32 2 702 64 96
c.demeeus@phcom.be
bruxelles capitale cheques entreprises