phcom - business development
login

Please register

Remember me

Het team

Stéphane Depaepe - Development Consultant
Stéphane Depaepe
Development Consultant

"Bijdragen aan het succes van mijn cliënten" met een team dat efficiënt en in harmonie werkt . Laten we praten over uw ontwikkelingsprojecten en laat ons nieuwe ideeën vinden!

linked in +32 2 702 64 80
s.depaepe@phcom.be
Ilse Jonckers - Office Manager
Ilse Jonckers
Office Manager

Klanten helpen te groeien door organisatie en planning. Communicatie met klanten en personeel om dit alles succesvol te verwezenlijken.

linked in +32 2 702 64 92
i.jonckers@phcom.be
Harold Heine - Development Center Manager
Harold Heine
Development Center Manager

Aandacht hebben voor de bekommernissen van mijn klanten stimuleert het groeiproces, verrijkt onze ervaring. Deze elementen helpen het ontwikkelen van nieuwe innovatieve benaderingen & deze vormen het basisingrediënt voor een productieve samenwerking.

linked in +32 2 702 64 76
h.heine@phcom.be
Nicolas Septon - ICT Manager
Nicolas Septon
ICT Manager

Onze kracht bestaat er in om een databank en een CRM-interface afgestemd op de behoeften van het verkoopsteam te combineren

linked in +32 2 702 64 86
n.septon@phcom.be
Nadia Ben Jelloun - Development Consultant
Nadia Ben Jelloun
Development Consultant

Het potentieel van elke medewerker vindt zijn eigen plaats in een klantgerichte organisatie die efficiëntie en harmonie combineert.

linked in +32 2 702 64 87
n.benjelloun@phcom.be
Yasmina Kabdani - Database Manager
Yasmina Kabdani
Database Manager

Goals. Dedication. Hard Work. Results.

linked in +32 2 702 64 72
y.kabdani@phcom.be
Bettina Mertens - Senior Developer
Bettina Mertens
Senior Developer

Een tevreden klant maakt ons werk dubbel zo leuk.

linked in +32 2 702 64 79
b.mertens@phcom.be
Heidi Sleuwaegen - Senior Developer
Heidi Sleuwaegen
Senior Developer

Sinds 2011 werk ik met vol enthousiasme mee aan de groei van het klantenbestand van IT, Marketing, Communicatie, Event, Financiële, Technische bedrijven en dit door het leggen van de juiste contacten.

linked in +32 2 702 64 88
h.sleuwaegen@phcom.be
Line Callebaut - Business Developer & Community Manager
Line Callebaut
Business Developer & Community Manager

De finesse zit in goede woorden vinden die aansluiting hebben, want een kennismaking mag altijd een genoegen zijn.

linked in +32 2 702 64 74
l.callebaut@phcom.be
Aurélie Dewit - Business Developer
Aurélie Dewit
Business Developer

Een steen blijft een steen tenzij de steen met andere stenen samenwerkt. Dan vormen de stenen een Tempel.

linked in +32 2 702 64 81
a.dewit@phcom.be
Jean-Rodrigue Malan - Business Developer
Jean-Rodrigue Malan
Business Developer

Motivatie, concurrentie en het voldoen aan de behoeften van de klant zijn mijn belangrijkste doelen.

+32 2 702 64 83
j.malan@phcom.be
Derek Prager - Business Developer
Derek Prager
Business Developer

Het oog van een fotograaf om klant- en prospectrelaties met scherpte te ontwikkelen.

linked in +32 2 702 64 90
d.prager@phcom.be
 Sophie McCoy - Business Developer
Sophie McCoy
Business Developer

Luister, begrijp en match!

linked in +32 2 702 64 98
s.mccoy@phcom.be
Katrien Nuyts - Business Developer
Katrien Nuyts
Business Developer

Mijn doel is om elk gesprek waardevol te maken door de juiste tools aan te brengen, te luisteren en een open communicatie te voeren.

linked in +32 2 702 64 82
k.nuyts@phcom.be
Filomena Van Reusel - Business Developer
Filomena Van Reusel
Business Developer

Samenkomen is een begin, samenblijven is vooruitgang, samenwerken is succes.

linked in +32 2 702 64 96
f.vanreusel@phcom.be
Sylvie Malroux - Business Developer
Sylvie Malroux
Business Developer

Wat is er spannender dan elke dag nieuwe mensen te ontmoeten, met wie je een sterke en mooie relatie kunt opbouwen?

+32 2 702 64 85
s.malroux@phcom.be
David Ryaguzov - Business Developer
David Ryaguzov
Business Developer

De vereniging van 2 krachten maakt de efficiëntie dubbel !

linked in +32 2 702 64 73
d.ryaguzov@phcom.be
Christelle Derreumaux - Business Developer
Christelle Derreumaux
Business Developer

"Hij die spreekt, zaait. Hij die luistert, zal oogsten."

- Pythagoras

linked in +32 2 702 64 86
c.derreumaux@phcom.be
Véronique Latour d'Agrain - Business Developer
Véronique Latour d'Agrain
Business Developer

Luisteren en horen wat onze klanten zeggen, luisteren en horen wat de toekomstige klanten van onze klanten zeggen, schouder aan schouder staan, dit alles vat de zaken samen die wij samen bij PHCom beoefenen, zodat elke afspraak die wij maken een kans is om de bedrijven die ons vertrouwen te helpen groeien.

linked in +32 2 702 64 94
v.latourdagrain@phcom.be
Alexia Subert - Development Consultant
Alexia Subert
Development Consultant

Verkoopsopleidingen ondersteund door het ontwikkelen van 7 vaardigheden en attitudes dankzij ImproTraining

+32 2 702 64 74
a.subert@improtraining.be
Arnaud De Wilde - Business Developer
Arnaud De Wilde
Business Developer

"Als je omringd bent door goede acteurs, verbetert dat je prestaties"

- Natalie Portman

linked in +32 2 702 64 89
a.dewilde@phcom.be
Syrielle Ntungu Matoko - ICT Support Assistant
Syrielle Ntungu Matoko
ICT Support Assistant

« Geloof in je dromen en ze kunnen uitkomen. Geloof in jezelf en ze zullen zeker uitkomen. »

- Martin Luther King

linked in +32 2 702 64 99
s.ntungumatoko@phcom.be
Stevie Ohindo - ICT Support Assistant & Business Developer
Stevie Ohindo
ICT Support Assistant & Business Developer

« It is not over until I win »

- Les Brown

linked in +32 2 702 64 97
s.ohindo@phcom.be
bruxelles capitale cheques entreprises