phcom - business development
login

Please register

Remember me

Het team

Stťphane Depaepe - Development Consultant
Stťphane Depaepe
Development Consultant

"Bijdragen aan het succes van mijn cliŽnten" met een team dat efficiŽnt en in harmonie werkt . Laten we praten over uw ontwikkelingsprojecten en laat ons nieuwe ideeŽn vinden!

linked in 02 702 64 80
s.depaepe@phcom.be
Nadia Ben Jelloun - Development Center Manager
Nadia Ben Jelloun
Development Center Manager

Het potentieel van elke medewerker vindt zijn eigen plaats in een klantgerichte organisatie die efficiŽntie en harmonie combineert.

linked in 02 702 64 87
n.benjelloun@phcom.be
Ilse Jonckers - Office manager
Ilse Jonckers
Office manager

Klanten helpen te groeien door organisatie en planning. Communicatie met klanten en personeel om dit alles succesvol te verwezenlijken.

linked in 02 702 64 92
i.jonckers@phcom.be
Didier Capitaine - Development Manager
Didier Capitaine
Development Manager

Van werving tot tevredenheid van de klant, is onze onderneming"mensgericht"

linked in 02 702 64 77
d.capitaine@phcom.be
Harold Heine - Development Center Manager
Harold Heine
Development Center Manager

Aandacht hebben voor de bekommernissen van mijn klanten stimuleert het groeiproces, verrijkt onze ervaring. Deze elementen helpen het ontwikkelen van nieuwe innovatieve benaderingen & deze vormen het basisingrediŽnt voor een productieve samenwerking.

linked in 02 702 64 76
h.heine@phcom.be
Alexia Subert - Development Consultant
Alexia Subert
Development Consultant

Verkoopsopleidingen ondersteund door het ontwikkelen van 7 vaardigheden en attitudes dankzij ImproTraining

02 702 64 74
a.subert@improtraining.be
Philine Janssens - Consultant
Philine Janssens
Consultant

Trajecten op maat. Communicatie, sales en leiderschapstrainingen: bereik duurzame resultaten dankzij de unieke Improtraining methodiek.

02 702 64 74
p.janssens@improtraining.be
Nicolas Septon - ICT manager
Nicolas Septon
ICT manager

Onze kracht bestaat er in om een databank en een CRM-interface afgestemd op de behoeften van het verkoopsteam te combineren

linked in 02 702 64 74
n.septon@phcom.be
Marine Daniel - DB manager
Marine Daniel
DB manager

Een DB met juiste informatie ter beschikking stellen aan de gebruikers in B to B.

linked in 02 702 64 97
m.daniel@phcom.be
Yasmina Kabdani - ICT Assistant
Yasmina Kabdani
ICT Assistant

Goals. Dedication. Hard Work. Results.

linked in 02 702 64 74
y.kabdani@phcom.be
Bettina Mertens - Senior developer
Bettina Mertens
Senior developer

Een tevreden klant maakt ons werk dubbel zo leuk.

linked in 02 702 64 74
b.mertens@phcom.be
Ingrid Smets - Senior Developer
Ingrid Smets
Senior Developer

Als single point of contact sta ik dagelijks in contact met mijn klanten en beantwoord ik aan hun noden.

Ik ben begonnen bij PHCom†in 2006.

linked in 02 702 64 74
i.smets@phcom.be
Heidi Sleuwaegen - Senior Developer
Heidi Sleuwaegen
Senior Developer

Sinds 2011 werk ik met vol enthousiasme mee aan de groei van het klantenbestand van IT, Marketing, Communicatie, Event, FinanciŽle, Technische bedrijven en dit door het leggen van de juiste contacten.

linked in 02 702 64 74
h.sleuwaegen@phcom.be
Bie Bekaert - Senior Business Developer
Bie Bekaert
Senior Business Developer

Sinds 2007 geef ik, met geestdrift en in goed humeur, onze klanten commerciŽle ondersteuning en help zo mee aan de ontwikkeling en uitbreiding van hun bedrijf.
Als SPOC ben ik steeds in contact met mijn klanten.

linked in 02 702 64 74
b.bekaert@phcom.be
Line Callebaut - Business Developer & Community Manager
Line Callebaut
Business Developer & Community Manager

De finesse zit in goede woorden vinden die aansluiting hebben, want een kennismaking mag altijd een genoegen zijn.

linked in 02 702 64 74
l.callebaut@phcom.be
Aurťlie Dewit - Business Developer
Aurťlie Dewit
Business Developer

Een steen blijft een steen tenzij de steen met andere stenen samenwerkt. Dan vormen de stenen een Tempel.

linked in 02 702 64 74
a.dewit@phcom.be
Riad Kaddoura - Business Developer
Riad Kaddoura
Business Developer

Een unieke en steeds verschillende blik op ieder project maakt de dagelijkse relatie met onze klanten interessant.

linked in 02 702 64 74
r.kaddoura@phcom.be
Julie Arnold - Business Developer
Julie Arnold
Business Developer

Missie van klanten beleven als was het de onze is.

02 702 64 74
j.arnold@phcom.be
Christelle Reyns - Business Developer
Christelle Reyns
Business Developer

De juiste informatie communiceren op het juiste moment, met de juiste persoon, improviseer je niet. Het is een kwestie van methode, maar ook een mindset.

02 702 64 74
c.reyns@phcom.be
Jean-David Ngoyi - Business Developer
Jean-David Ngoyi
Business Developer

"De wereld bewonderen door wat we lief hebben"

Alphonse De Lamartine

linked in 02 702 64 74
j.ngoyi@phcom.be
bruxelles capitale cheques entreprises kmo portefeuille